У Польщі затримали ймовірного пособника норвезького терориста

Затриманий житель Вроцлава, який володіє онлайн-магазином з продажу хімікатів. Слідчі вважають, що саме у нього Брейвік придбав компоненти, необхідні для виготовлення вибухівки.

У Польщі затримано ймовірного пособник норвезького терориста Андерса Берінга Брейвіка, від дій якого загинули, щонайменше, 93 людини.

За інформацією місцевих ЗМІ, затриманий житель Вроцлава, який володіє онлайн-магазином з продажу хімікатів. Особистість підозрюваного не розкривається. Відомо, що торгуючи хімікатами, він напрацював велику мережу контактів в Скандинавії, в тому числі в Норвегії.Слідчі вважають, що саме у нього Брейвік придбав компоненти, необхідні для виготовлення вибухівки, яку він потім використав для теракту в Осло. Про купівлю компонентів для бомби через польський інтернет-магазин Брейвік згадував у своєму маніфесті "2083 - Європейська декларація незалежності".

ОПРИЛЮДНЕНО ПОДРОБИЦІ, ЯК ТЕРОРИСТ ГОТУВАВСЯ ДО МАСОВОГО ВБИВСТВА У НОРВЕГІЇ

Нагадаємо, теракт в Норвегії стався 22 липня 2011 року. Спочатку Брейвік підірвав бомбу в Осло, а потім, переодягнувшись в поліцейського, влаштував стрілянину в молодіжному таборі норвезької Робочої партії на острові Утойя.

Всього в результаті двох терактів загинули 93 людини.

"Кривава п'ятниця" в Норвегії - слідкуйте за подробицями тут

Читайте також:

Німецький турист на острові Утойя врятував 20 підлітків

Суд над норвезьким терористом буде закритим

Жертвою теракту у Норвегії став зведений брат принцеси, а метою була "мати нації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: