У Польщі жінка народила одразу шістьох дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільша дитина важить 1,3 кг.

У Польщі народилася перша в країні шестірня, йдеться у сюжеті ТСН.

Немовлята з'явилися на світ за допомогою планового кесаревого розтину. До самих пологів ні медики, ані батьки не знали, що дітей насправді шестеро, бо на ультразвуковому дослідженні видно було лише п'ятьох малят.

Нині і 29-річна мама, і діти почуваються добре. Немовлята, найбільший з яких важить лише 1,3 кг, а найменший – 890 грамів, перебувають під наглядом медиків. Ті кажуть, що двоє хлопчиків та четверо дівчаток будуть залишатися у лікарні ще принаймні три місяці.

Удома ж на них чекають родичі і старший братик, якому два з половиною роки.

Нагадаємо, у березні незвичні пологи прийняли лікарі в Х’юстонському шпиталі. З інтервалом у півтори хвилини американка народила одразу шістьох дітей – двох хлопчиків та чотирьох дівчаток. Завважки немовлята від майже 800 грамів до 1,3 кг. 

ВідеоУ Польщі народилася перша в країні шестірня

Немовлята з'явилися на світ за допомогою планового кесаревого розтину. До самих пологів ні медики, ані батьки не знали, що дітей насправді шестеро, бо на ультразвуковому дослідженні видно було лише п'ятьох малят. Нині і 29-річна мама, і діти почуваються добре. Удома ж на них чекають родичі і старший братик, якому два з половиною роки.    

У Польщі народилася перша в країні шестірня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції