Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі зібрали півмільйона злотих, щоб роками утримувати дітей померлого у муках заробітчанина з України

Родина загиблого щомісяця отримуватиме 2000 злотих.

У Польщі зібрали понад пів мільйона злотих на допомогу родині Василя Чорнея, якого польська працедавиця непритомного вивезла до лісу і там залишила помирати.

Як інформує "Польське радіо", почесний консул України у Познані Вітольд Горовський та пов’язане з ним Суспільно-культурне товариство "Польща-Україна" 25 червня оголосили про збір коштів для трьох неповнолітніх дітей трагічно загиблого українця.

Благодійники вирішили зібрати таку суму грошей, аби щомісяця виплачувати родині по 2000 злотих до повноліття всіх дітей.

Наприкінці червня Горовський повідомив, що вдалося зібрати суму, достатню на сім років виплат зазначеної соціальної пенсії.  

Відомо, що наразі вдалося зібрати понад пів мільйона злотих. Кошти пожертвували понад 5 тисяч осіб.

Нагадаємо, у Польщі 36-річному українцю Василю Чорнею під час виконання роботи стало зле і він знепритомнів. Як з'ясувалося, власниця підприємства відмовилась викликати швидку, натомість взяла автівку і вивезла українця до лісу, де залишила помирати. Жінку заарештували. Їй висунули обвинувачення у ненаданні допомоги непритомному, а також ненавмисному спричиненні смерті. Власниці підприємства загрожує до п’яти років ув’язнення.

Відео Тіло заробітчанина, який загинув у Польщі, доправили у рідне село на Прикарпатті

36-річний українець працював на підприємстві неподалік міста Новий Томишль. Він знепритомнів на робочому місці. Утім, власниця підприємства заборонила викликати лікарів. Тіло Василя наступного дня знайшли майже за 130 кілометрів від його місця роботи - в лісосмузі. Власницю підприємства заарештували.  

Тіло заробітчанина, який загинув у Польщі, доправили у рідне село на Прикарпатті

Залиште свій коментар

Вибір редакції