Поляки назвали Путіна великим маніпулятором

Путін у Польщі не лише не вибачився, як чекали поляки, а ще і звинуватив їх у співробітництві з фашистами та поступками Німеччині. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Глава російського уряду Володимир Путін під час виступу на заходах, присвячених 70-м роковинам початку Другої світової війни, що відбулись 1 вересня в Польщі, маніпулював історичними фактами.

Таку думку висловив керівник Інституту національної пам’яті Польщі (IPN) Януш Куртика в ефірі радіостанції RMF FM.
"Це одна велика історична маніпуляція, яка має аргументувати позицію росіян в історії", - сказав він.

Куртика зауважив, що Путін під час візиту до Польщі не сказав нічого несподіваного.

Він назвав невеликим кроком уперед оцінку Путіним пакту Молотова-Ріббентропа, зауваживши, що це ще не "історичне бачення, а бачення, як в цілях пропаганди можна використати історію".

На думку керівника ІPN, росіяни намагаються сконцентрувати увагу на тому, що вони перемогли у Другій світовій війни, замовчуючи співробітництво СРСР з нацистською Німеччиною у 1939-1941 роках.

Нагадаємо, Путін у своїх виступах в Польщі 1 вересня заявив, що не пакт Молотова-Ріббентропа від 23 серпня 1939 року між Радянським Союзом та нацистською Німеччиною призвів до Другої світової війни, а поступки західних держав Адольфу Гітлеру.

Путін наголошував, що європейські держави раніше за СРСР підписали договори з Гітлером про ненапад та допустили приєднання до Німеччини Австрії та насильне розділення території Чехословаччини. Путін закликав лідерів європейських держав засудити досягнуті у 30-х роках XX століття домовленості з нацистською Німеччиною.

Путін не згадав про введення радянських військ до Польщі 17 вересня 1939 року та справу про розстріл органами НКВС у Катині близько 15 тисяч польських офіцерів.

Водночас він звинуватив поляків у співробітництві з німцями та участі в розподілі території Чехословаччини.

Читайте також:

Путін згадав полякам війну і запропонував дружбу

Путін зарезервував собі готель, де зупинявся Гітлер

Поляки вважають, що Путін повинен приїхати і вибачитися перед ними

Літак Путіна врізався в стовп в аеропорту Гданська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: