Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У польських Татрах застрягли двоє науковців. Їх дві доби намагаються витягти рятувальники

Науковці опинилися у пастці, вивчаючи стародавні породи.

Вихідними у польських Татрах застрягли двоє спелеологів. Їх уже дві доби рятувальники намагаються витягнути з Великої Сніжної печери.

Про це розповіли у сюжеті ТСН.Ранок.

Науковці днями вирушили з експедицією в ущелину, але через сезон дощів вода затопила вузький вихід з печери, заблокувавши, таким чином, зворотній шлях.

До рятування долучили десятки надзвичайників, утім поки що безуспішно. Тепер дістатися до людей рятувальники хочуть за допомогою гелікоптера. Він уже стоїть напоготові.

Велика Сніжна печера є найбільшою і найдовшою в Польщі. Вона має майже 24 кілометри в довжину і понад 800 метрів в глибину. Велика Сніжна печера складається із п'яти входів, які колись вважались окремими печерами.

Відео З найбільшої печери польських Татр намагаються витягти двох спелеологів

Вивчали стародавні породи і застрягли у горах. Днями спелеологи вирушили з експедицією в ущелину, але через сезон дощів вузький вихід з печери затопило. Науковці опинилися у пастці. Нині до рятування долучили десятки надзвичайників.  

З найбільшої печери польських Татр намагаються витягти двох спелеологів

Нагадаємо, у липні 2018 року 12 школярів та їхнього тренера звільнили із затопленої печери у Таїланді. Діти прожили під землею більше двох тижнів. Військові водолази виводили їх із печери у вкрай важких умовах: частину шляху через вузькі тунелі хлопчикам довелося пройти під водою, оскільки печера виявилася частково затоплена через проливні дощі. До надскладної рятувальної операції була прикута увага всього світу. Після того, як врятовані діти повністю одужали, вони разом зі своїм тренером дали першу прес-конференцію для журналістів. Вони, зокрема, розповіли, чому пішли до печери та як відреагували на порятунок.

Фотогалерея Просять курки та менше домашніх завдань: діти з підводної печери написали листи рідним (20 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції