Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У польському лісі перехожий випадково знайшов стародавні артефакти

Вік артефактів варіюється від 800 до 3 тисяч років.

Близько 80 стародавніх артефактів було знайдено в польському лісі поблизу населеного пункту Молтове.

За попередніми даними, вік артефактів від 800 до 3 тисяч років, повідомляє РІА Новини з посиланням на польський телеканал TVN24.

Найімовірніше, скарб із монетами, стародавніми і середньовічними оздобами та зброєю був закопаний у лісі незадовго до закінчення Другої світової війни. Про це свідчать виявлені експонати Щецінського музею, які в ті часи ховали солдати Червоної Армії.

Як повідомляє видання, від 1720 до 1945 року Щецин був німецьким містом.

"При найближчому розгляді виявилось, що це, ймовірно, елементи зібрання ще німецького щецинського музею з підписами цього періоду. Ми знайшли близько 80 об'єктів, у тому числі монети, частини зброї, прикрас стародавнього і середньовічного періодів. Необхідно ретельно вивчити та ідентифікувати ці об'єкти, особливо піддати їх чищенню і консервації, щоб побачити, що це. Наразі знаю тільки, і, звичайно, дуже радий, що, ймовірно, відновлена частина ресурсів щецінського музею", - заявив директор Щецинського музею, в який були доставлені експонати, Лех Карвовський.

Як відомо, артефакти знайшов випадковий перехожий, який гуляв у лісі. Після чого чоловік одразу ж повідомив про свою знахідку в музей.

Наразі на місці виявлення експонатів триває робота археологів.

Нагадаємо, в Естонії знайшли стародавній меч епохи вікінгів, який виявили на кордоні з Росією. 11 травня в Естонію прилетить делегація з Міністерства культури України, яка 13 травня відвезе історичну знахідку в Київ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції