У пораненого повстанцями президента Ємену відмовила легеня

Глава Ємену Алі Абдалла Салех під час нападу опозиції на його резиденцію отримав опіки 40% поверхні тіла. Одна з куль увійшла в його тіло на 7 сантиметрів.

Поранення президента Ємену Алі Абдалли Салеха виявилися серйознішими, ніж передбачалося раніше.

За даними джерел західних ЗМІ у дипломатичних колах, Салех отримав опіки 40% поверхні тіла і у нього відмовила одна легеня. Зараз глава держави перебуває в одній з лікарень Саудівської Аравії.

Президент Ємену постраждав 3 червня в результаті обстрілу мечеті, розташованої на території резиденції глави держави. У цей час там йшла п'ятнична молитва.

За інформацією джерел, єменського лідера важко поранило шрапнеллю - одна з куль увійшла в тіло на 7 сантиметрів.

Зі свого боку, саудівський телеканал "Іхбарія" повідомив, що Салех переніс дві операції, а після реабілітаційного періоду повернеться на батьківщину.

Обов'язки глави держави тимчасово покладені на віце-президент Абу-Раббі Мансура Хаді.

Опозиція Ємена скористалася відсутністю Салеха, щоб посилити тиск на своїх зарубіжних прихильників і заручитися підтримкою. Супротивники президента вимагають забезпечити неповернення глави держави в Ємен.

Заклики опозиції почули у Вашингтоні. Напередодні держсекретар США Гілларі Клінтон закликала єменський уряд до "мирної і впорядкованої" передачі влади. Можливо, США і європейські країни використовують тиск, щоб умовити Ер-Ріяд залишити Салеха у себе (у країні вже живе інший вигнанець - екс-президент Тунісу Зін ель-Абідін бен Алі).

Саудівці заявляють, що у внутрішні справи Ємену втручатися не хочуть, а вирішувати, залишатися чи ні, повинен сам Салех.

Читайте також:

Опозиція Ємену пообіцяла не пускати президента назад в країну

У президента Ємену видалили осколок шрапнелі з грудної клітки

Опозиція Ємену заявила, що президент сам організував замах на себе

На столицю Ємену почали наступ тисячі озброєнних опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: