Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Португалії розвідника засудили до 7 років в'язниці за шпигунство на користь Росії

Він продав секретні документи, що стосуються Євросоюзу і НАТО.

Співробітник служби зовнішньої розвідки Португалії засуджений до семи років позбавлення волі за шпигунство на користь Росії.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на державне інформаційне агентство Португалії Lusa.

Вирок виніс Лісабонський кримінальний суд, слухання справи було закритим. Розвідник Фредеріку Карвалью Жіу отримав термін за два злочини – корупцію і шпигунство. Його адвокат заявив, що оскаржить це рішення.

Фредеріку Карвалью Жіу був заарештований 2016 року у Римі разом з російським шпигуном. Португалець продав росіянину секретні документи, що стосуються Євросоюзу і НАТО.

Пізніше португальська розвідник був екстрадований на батьківщину, а ось російського шпигуна Італія відмовилася видавати. Його відпустили з-під варти, і він виїхав до Росії.

Нагадаємо, на Рівненщині за статтею про державну зраду засуджено до 14 років позбавлення волі вербувальника інформаторів серед бійців ЗСУ. Зрадника також позбавлено військового звання. Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, чоловік опинився на лаві підсудних через те, що протягом березня-жовтня 2016 року виконував завдання куратора з генштабу РФ і вербував українських військовослужбовців з метою збору та передачі інформації військового характеру. Зокрема зафіксовано спроби розголосити ворогові державні таємниці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції