У посольствах Греції і Венесуели в Римі виявлені підозрілі посилки

У двох посольствах в Італії знайшли посилки, в яких, можливо, містяться вибухові речовини або вибухові пристрої.

У посольствах Греції і Венесуели в Італії у понеділок, 27 грудня, виявлені посилки, в яких, можливо, містяться вибухові речовини або вибухові пристрої. Про це повідомили представники італійської поліції.

Нагадаємо, минулого тижня в посольствах Швейцарії і Чилі в Римі вибухнули підозрілі посилки, в яких знаходилися вибухові пристрої. У результаті постраждали дві людини. Відповідальність за ці акції взяло на себе угруповання "Неформальна федерація анархістів". В одній з посилок, що вибухнули, була знайдена записка, у якій активісти FAI заявили про свою відповідальність.

"Ми вирішили знов донести до вас наш голос за допомогою слів і справ. <...> Слава FAI, слава анархії. Революційна осередок FAI "Lambros Fountas' ", - йдеться в тексті.

Італійська влада звинувачує FAI у заворушеннях за участю тисяч студентів, що відбулися в Римі минулого тижня. Тоді учні вузів протестували проти університетської реформи, яка передбачає підвищення плати за навчання і скорочення кількості університетів.

По всій імовірності, пакет, доставлений в чилійське посольство, був відправлений з Італії. Однак неможливо встановити відправника пакету з вибухівкою, доставленого в швейцарське посольство, оскільки пакет був повністю знищений в результаті вибуху.

Нагадаємо, в листопаді 2010 року в Греції також спостерігалася серія вибухів біля посольств різних країн. Так, атаці піддалися посольства Росії, Швейцарії, крім того, "підозрілі предмети" були виявлені біля посольств Чилі, Болгарії.

Крім того, бомби, перехоплені, втім, поліцією, були відправлені лідерам Франції, Італії та Німеччини. Тоді було оголошено, що атаки здійснили активісти радикального угруповання "Змова вогняних осередків".

Читайте також:

В українському посольстві у Римі шукали бомбу

У Римі в двух посольствах прогриміли вибухи

"Аль-Каїда" підготувала Європі та США "святкові" теракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: