У посольстві США в РФ закликали звільнити Сенцова та інших українських політв'язнів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

«Ми закликаємо Росію звільнити з гуманітарних міркувань Сенцова», - йдеться в повідомленні.

У посольстві США в Москві заявили в п'ятницю, що стурбовані станом українського режисера Олега Сенцова і закликають російську сторону повернути йому свободу.

"Ми як і раніше серйозно стурбовані погіршенням стану здоров'я Олега Сенцова у в'язниці. Ми закликаємо Росію звільнити з гуманітарних міркувань Сенцова та інших українських політв'язнів", - наголошується в повідомленні посольства в Twitter.

ВідеоМакрон обговорив із Путіним долю Олега Сенцова

Терміново знайти гуманітарне рішення щодо Сенцова закликав президент Франції Еммануель Макрон. Сьогодні він спілкувався телефоном із Володимиром Путіном. І наголосив, що стан здоров'я українського режисера суттєво погіршився. Сьогодні оприлюднили і заяву Євросоюзу - там вимагають забезпечити Олегу Сенцову належне лікування. А в ОБСЄ вкотре звернулися до Росії із закликом негайно звільнити політв'язня. 

Макрон обговорив із Путіним долю Олега Сенцова

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна про помилування. За даними адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія і проблеми з серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.

Вибір редакції