У посольство Росії в Токіо надіслали кулю

На прикладеному до патрона папері, зокрема, було написано: "Північні території - це наша земля".

Конверт з гвинтівковою кулею і листом з вимогою "повернути північні території" доставлений в посольство Росії в Токіо.

За даними ЗМІ, на прикладеному до патрона папері, зокрема, написано: "Північні території - це наша земля". Ім'я відправника на листі не зазначено, він був кинутий у поштову скриньку в прилеглій до Токіо префектурі Канагава.

Тільки 7 лютого посольство Росії повідомило, що направляє в МЗС Японії ноту протесту у зв'язку із здійсненими в "День північних територій" вилазками ультраправих біля цього представництва, включаючи осквернення російського прапора.

Акції відбувалися у присутності поліції та японської служби безпеки, які були мобілізовані для запобігання небажаних інцидентів, і фактично протягом тривалого часу посольство було блоковано.

У грудні в посольство був доставлений пакет з флаконом невідомої рідини і написом "отруйна речовина". Він був відправлений від імені активіста ультраправої організації. Поліція також обіцяла розслідувати цей інцидент.

Нагадаємо, напередодні в Кремлі в різкій формі відреагували на антиросійські заяви та спалення прапора РФ в Токіо.

Зазначимо, що питання приналежності Курильських островів є одним з найбільш гострих у відносинах двох країн. Японський уряд обґрунтовує свою позицію Симодським трактатом про торгівлю і кордони, підписаним 7 лютого 1855 року, тоді як Росія вважає, що острови відійшли до СРСР за підсумками Другої світової війни.

Читайте також:

Кремль пообіцяв японцям нові поїздки Мєдвєдєва на Курили

Японський прем'єр назвав візит Медведєва на Курили "образою, яка не прощається"

Перед закінченням Другої світової Японія вмовляла СРСР забрати Курили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: