Загалом вибух забрав життя щонайменше 15 людей.

Щонайменше 15 людей загинули внаслідок вибуху нашпигованого вибухівкою автомобіля біля військової бази у столиці Сомалі Могадішо.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на майора сомалійської урядової армії Хусейна Нура.

За його словами, машина вибухнула поруч із мікроавтобусом, який перевозив цивільних людей. Усі пасажири мікроавтобуса загинули, також загинули солдати та приватні охоронці. Військовий чиновник зазначив, що кількість жертв може зрости.

Під час теракту ледь не загинув новопризначений голова сил оборони Сомалі генерал Мохамед Ахмед Джімал. Він саме проїжджав поруч із місцем вибуху разом з іншими високопоставленими військовими чиновниками, передає Al Jazeera.

Зазначається, що Джімал не постраждав.

Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація "Аш-Шабаб", яка часто здійснює напади, спрямовані на повалення міжнародно визнаного уряду Сомалі.

Нагадаємо, Білий дім розширив повноваження американських військових щодо нанесення авіаударів по бойовиках угруповання "Аш-Шабаб", які мають зв'язки з "Аль-Каїдою", в Сомалі. Окремі райони цієї африканської країни були визнані адміністрацією "зоною активних бойових дій" на період до 180 днів. При цьому на столицю країни Могадішо цей режим не поширюється.

Від 1988 року і до сьогодні в Сомалі триває громадянська війна, одними з її учасників є бойовики з угруповання "Аш-Шабаб", яке 2012 року об'єдналося "Аль-Каїдою". 

Залиште свій коментар