Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Празі інсценування вторгнення бойовиків "ІД" викликало паніку серед місцевих жителів

Акцію провела радикальна організація, що виступає проти ісламізації.

У центрі столиці Чехії Празі прихильники радикального руху "Ініціатива проти ісламізації" в неділю інсценізували вторгнення джихадистів, повідомляє Радіо Прага.

Лідер "Ініціативи" Мартін Конвичка прибув на одну з центральних площ верхи на верблюді в супроводі своїх прихильників. Вони були одягнені в костюми, що нагадують одяг членів екстремістського угруповання "Ісламська держава.

Учасники акції вигукували ісламські гасла і стріляли пістонами в повітря. Акція викликала паніку серед гуляли по площі. Захід перервали співробітники поліції. Влада не виключає, що організатори будуть притягнуті до відповідальності.

Конвичку неодноразово звинувачували в розпалюванні релігійної ненависті на публічних виступах. Стосовно лідера "Ініціативи" проти ісламізації ведеться слідство, йому загрожує тюремний термін до 3 років.

Країни Центральної Європи виступають проти обов'язкових квот на прийом біженців, прийнятих Євросоюзом у 2015 році. Більшість мігрантів прибувають із країн Близького Сходу і сповідують іслам. Після літніх атак в європейських країнах, частина з яких скоїли біженці, президент Чехії Мілош Земан відмовився надавати притулок за квотами Євросоюзу, побоюючись, як він висловився, "варварських нападів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції