У президента ЦАР підтвердили існування ключових фігурантів розслідування вбивства російських журналістів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційно журналісти загинули в результаті пограбування.

Двоє ключових фігурантів розслідування вбивства російських журналістів у Центральноафриканській республіці, яке проводить Центр "Досьє", дійсно існують.

Про це російському виданню "Фонтанка" повідомив радник президента ЦАР Валерій Захаров.

За його словами, Еммануель Туагуенде Котофіо, який, за даними розслідувачів, стежив за загиблими журналістами, дійсно є співробітником жандармерії. Однак підвищення після вбивства журналістів, про яке повідомляв Центр "Досьє", не отримував.

Що стосується росіянина Олександра Сотова, який постійно контактував з жандармом Котофіо, то він дійсно працював інструктором в ЦАР, але про зміст його контракту Захаров говорити відмовився.

Нагадаємо, 30 липня 2018 року у Центральноафриканській Республіці вбили трьох російських журналістів: Олександра Расторгуєва, Орхана Джемаля і Кирила Радченка. За заявами місцевої влади, вони були пограбовані і вбиті місцевими бандитами. Однак родичі і колеги загиблих у версію пограбування не вірять, вважаючи, що вбивство журналістів було сплановано й пов'язане з підготовкою фільму про видобуток корисних копалин в ЦАР структурами бізнесмена Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна".

Розслідувачі центру "Досьє" вважають підозрюваним у причетності до вбивства російських журналістів у ЦАР місцевого жандарма – він стежив за журналістами, постійно був на зв'язку з їхнім водієм, а також зі співробітником однієї з компаній "кухаря Путіна" Євгенія Пригожина. 

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції