У причетних до вибуху в мінському метро знайшли ще три бомби

У підозрюваних вилучили комп'ютери, де були "розірвані тіла з інтернету, відірвані голови, якісь невідомі інопланетяни придумані".

У підозрюваних у скоєнні теракту 11 квітня в мінському метро знайшли ще три вибухові пристрої.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Слава Богу, що ми його (виконавця теракту) вчасно зупинили. Як показує слідство, завтра було б гірше. Сьогодні правоохоронні органи виявили ось це гірше - як мінімум три (бомби). І було б ще важче, ніж в метро", - заявив Лукашенко в щорічному посланні до парламенту країни.

Він розповів, що у підозрюваних вилучили комп'ютери, де були "розірвані тіла з інтернету, відірвані голови, якісь невідомі інопланетяни придумані".

Головного виконавця теракту Лукашенко назвав "виродком", який виріс в повноцінній сім'ї. При цьому 21 квітня ЗМІ повідомили про затримання батька головного виконавця теракту - його як годинникаря підозрюють у виготовленні годинникових механізмів для вибухових пристроїв сина.

У справі про вибух на станції "Жовтнева", в результаті якого загинули 13 людей, затримані ще чотири людини: головний виконавець теракту, який зробив бомбу, його напарник, дівчина і ще одна людина, яка допомагала у виготовленні вибухового пристрою. Офіційно імен затриманих поки не оголошують. У ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що серед них є Дмитро Коновалов.

У посланні Лукашенко розповів, що затримана дівчина навчалася в одному з приватних вузів. "Це ж аморально, спилася людина - клейма ставити ніде. 21 або 22 (роки) дівчиську", - сказав Лукашенко.

Фактором, що спровокував теракт в мінському метро, ​​Лукашенко назвав надлишок демократії в країні. При цьому він заявив, що поки не бачить причетності до теракту опозиції, але висловив упевненість в тому, що "п'ята колона" використовує цей факт у своїх інтересах і цілях".

Читайте також:

Сім'ї білоруських терористів вивезли у невідомому напрямку

ЗМІ з'ясували прізвища білоруських терористів

У Білорусі за мобільним вирахували виконавця теракту в метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: