У продажу з'явилися дані сотень тисяч наркозалежних і схильних до суїциду росіян

В базі даних є інформація про спроби суїциду в Москві з 2010 по 2015 рік.

В Інтернеті можна купити базу Федеральної служби РФ з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН) з особистими даними сотень тисяч росіян, хворих на алкоголізм, ВІЛ-інфікованих, наркозалежних та схильних до суїциду.

Про це пише Zona.Media з посиланням на The New Times.

Журналіст видання купив по оголошенню на форумі базу даних ФСКН, яка складається з чотирьох дисків і важить 67 Гб. Там є адреси, прізвища та фотографії росіян, які перебували на обліку в службі.

Серед іншого, в базі даних є інформація про спроби суїциду у Москві з 2010 по 2015 рік. Згідно даних з диска, "швидка" 64 474 рази виїжджала на отруєння психотропними речовинами.

В базі даних є інформація по всіх регіонах Росії. Наприклад, у ній є дані більше 16 тисяч ВІЛ-інфікованих Іркутська.

Наголошується, що серед пацієнтів є впливові люди, актори, письменники і діти чиновників. Опитані журналістами співробітники Московського кримінального розшуку припустили, що база даних ФСКН витекла в продаж з центрального апарату. У МАЗ повідомили, що про базу доповідатимуть міністру.

Нагадаємо, експерти з безпеки компанії Hold Securities розповіли про крадіжку даних 57 мільйонів акаунтів на Mail.Ru. За даними засновника фірми Hold Security Алекса Холдена, йдеться про один із найбільших в історії архів із вкраденими особистими даними, в якому загалом містяться відомості про 272 мільйони акаунтів як на Mail.Ru, так і на сервісах Gmail, Yahoo і Microsoft. В архіві були вказані паролі від електронної пошти та інша інформація.

Залиште свій коментар

Наступна публікація