У Пуерто-Рико застрелили жінку-трансгендера після того, як вона відвідала жіночу вбиральню

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вбивство розслідують як злочин на ґрунті ненависті.

У Пуерто-Рико застрелили трансгендерку Неуліса Лучано Руїса, відому також як Алекса.

Це сталося після того, як вона відвідала жіночу вбиральню в McDonalds, повідомляє The Hill.

Тіло Алекси знайшли за кілька годин після того, як один із відвідувачів закладу зателефонував до поліції та повідомив, що трансгендерка "зайшла у вбиральню для жінок". 

Поліція знайшла відеозапис, оприлюднений у Мережі, на якому невідомі чоловіки глузують з Алекси та погрожують їй вбивством. Правоохоронці розшукують чотирьох молодиків, яких підозрюють у причетності до скоєння злочину.  

"Вбивство розслідується як злочин на ґрунті ненависті, - заявила губернатор Пуерто-Ріко Ванда Васкес Гарсед. - До вбивства Алекси слід ставитися з усією суворістю, щоб люди, які брали участь у цій жорстокості, були притягнуті до відповідальності".

Захисники прав сексменшин засудили вбивство, заявивши, що воно вчинене з мотивів ненависті до представників ЛГБТ-спільноти. Їх підтримала мерка столиці Пуерто-Рико Кармен Юлін Крус, яка написала у своєму Twitter, що розділяє їхній біль і вважає, що трансгендери мають ті ж права, що й інші громадяни.

Злочин набув розголосу у Мережі. Сотні людей засудили вбивство Алекси та висловили співчуття її родині. 

Раніше у Південній Кореї з армії звільнили першу в історії країни сержантку-трансгендера. Військове командування заборонило дівчині продовжувати службу, назвавши її "людиною з інвалідністю".

Відео У Південній Кореї з армії звільнили першу в історії країни сержантку-трансгендера

Три роки тому вона ще до зміни статі записалась добровольцем. Та після того, як стала жінкою, військове командування заборонило продовжувати службу. Формально у Південній Кореї немає заборони на військову службу  для трансгендерів. Втім, дівчину звільнили, назвавши "людиною з інвалідністю".

У Південній Кореї з армії звільнили першу в історії країни сержантку-трансгендера

Залиште свій коментар

Вибір редакції