Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У пустелі Нью-Мексико виявили бункер з 11 дітьми, які страждали від голоду та спраги

Також у схованці перебували двоє чоловіків та троє жінок.

У посушливій частині штату Нью-Мексико у таємному бункері виявили 11 дітей, які страждали від голоду та спраги.

Як повідомляє Washington Post, дітей виявили внаслідок пошуку 3-річного хлопчика, про зникнення якого його мати заявила ще 9 місяців тому. За словами жінки, її чоловік взяв їхнього сина Абдула-Гані Вахаї до парку на прогулянку і не повернувся. Хлопчик, за заявою матері, страждає на важке захворювання – не може самостійно ходити, його тіло сковують судоми, а також він потребує ліків, яких не має батько.

Згодом з'ясувалось, що хлопчика з батьком бачили у Алабамі разом з кількома іншими дітьми та дорослими. Вони потрапили у ДТП на шосе у грудні. Поліцейський, який допоміг групі на місці, підозрював, що вони їхали до Нью-Мексико "на кемпінг".

Згодом потаємний табір виявили на покинутій дорозі у Нью-Мексико, за майже 2,5 тисячі кілометрів від місця, де викрали хлопця. Також повідомляється, що правоохоронці не одразу вторглися на територію табору, а лише після кількамісячного розслідування, яке показало, що на території скоріш за все є багато зброї. За словами поліції, під час штурму ніхто не постраждав.

У підземному бункері виявили 11 дітей у віці від 1 до 15 років, які "мали вигляд біженців третьої світової війни. У них не було не тільки їжі та води, але й взуття, засобів гігієни, а за одяг було брудне лахміття".

З їжі у бункері знайшли лише кілька картоплин та пачку рису. На момент рейду 3-річного Абдулу-Гані у таборі не виявили, хоча були достовірні дані, що вони з батьком мешкають саме там. 

Дітей нагодували, напоїли та передали соціальній службі у справах дітей. Також у таборі виявили трьох жінок – їх допитали та відпустили, поки триває слідство. Чоловіка, який викрав сина, та його поплічника заарештували.   

Нагадаємо, в Індії натовп забив до смерті двох чоловіків, вважаючи, що вони були викрадачами дітей. Поліція повідомила, що заарештувала 27 учасників "суду Лінча", а також 25 людей, які поширювали чутки про викрадення дітей у соціальних мережах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції