Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва знижуються

Рейтинг президента Росії Дмитра Мєдвєдєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна знижується.

Рейтинг президента Росії Дмитра Мєдвєдєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна знижується. Такі дані опитування ВЦВГД, розміщені на сайті організації.

Згідно з опитуванням, проведеним 7-8 лютого, діяльність президента схвалюють 69 відсотків росіян. У вересні 2008 року цей показник був вищий на 10 відсотків. Рівень схвалення діяльності Путіна знизився з 80 відсотків в грудні до 74 відсотків в лютому.

Електоральний рейтинг Мєдвєдєва також знижується. Число росіян, готових проголосувати за нього на президентських виборах, за півроку скоротилося з 58 до 54 відсотків.

Діяльність уряду Росії, за даними опитування, схвалюють 47 відсотків росіян. У грудні 2008 року цей показник складав 58 відсотків. Діяльність Держдуми схвалили 32 відсотки опитаних, тоді як в січні позитивно роботу нижньої палати парламенту оцінили 36 відсотків росіян.

Рейтинг Путіна падав в 2005 році після відміни пільг. Рішення про їх заміну грошовими компенсаціями спровокувало масові вуличні акції протесту в Росії.

Рівень довіри населення до Мєдвєдєва різко виріс після того, як його стали вважати наступником Путіна на президентській посаді. Ще в травні 2006 року електоральний рейтинг Мєдвєдєва, за даними фонду "Громадська думка", складав один відсоток.

Читайте також:
Мєдвєдєв звільнив трьох губернаторів
До Москви вперше за 50 років прибув президент Болівії - за грішми і зброєю
10 000 друзів Дмитра Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: