У Путіна пояснили, чому взяли на роботу фотографом сексуальну брюнетку

Прес-секретар російського прем’єра запевнив, що пошук фотографа Путіна тривав довгий час, оскільки зарплата на цій посаді - невисока. І минуле фотографа значення не має.

яна лапікова_4
Комсомольская правда
Яна Лапікова
У прес-службі прем’яра РФ Володимира Путіна пояснили, що Яну Лапікову взяли не тому, що вона в минулому фотомодель, а тому що погодилась працювати за невеликі гроші.

Нагадаємо, деякий час назад на роботу особистим фотографом прем'єра була прийнята Яна Лапікова, що викликало великий інтерес у соціальних мережах, враховуючи модельне минуле дівчини.

"Ми не підбираємо фотографів за гендерною ознакою. Вона дійсно хороший фотограф, модельне минуле нас абсолютно не стосується, бо це не злочин", - сказав Пєсков.

За його словами, при пошуку фотографа в апарата уряду були певні складнощі, оскільки зарплата, яку пропонують на цій посаді, менша, ніж у міжнародних фотоагентств.

"Робота особистого фотографа - це каторжна праця, яка оплачується далеко не так, як оплачується робота в міжнародних фотоагентствах, а набагато нижче", - сказав Пєсков.

Говорячи про роботу особистих фотографів російського прем'єра, Пєсков повідомив, що до теперішнього часу ці обов'язки лежали на двох фахівцях, які "вже вичавлені", оскільки їм доводиться працювати не тільки на заходах за участю прем'єра, а й за участю віце-прем'єрів.

Пєсков додав, що пошуки фотографа велися тривалий час. "У нас давним-давно стояло питання (про прийом фотографа), але не могли домовитися про зарплату, людей не влаштовувало, в тому числі з пулу запрошували, але не влаштовує (зарплата)", - сказав він.

Читайте також:

Особистим фотографом Путіна стала сексуальна брюнетка-модель

Путін зізнався, що під час поїздок Росією відчуває себе конем

У новому коміксі супер-Путін і "нанолюдина" Мєдвєдєв борються із зомбі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: