У Путіна привітали розведення сил у Золотому і подякували бойовикам "за наполегливість і терпіння"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розведення сил почалося 29 жовтня.

Помічник президента Росії Владислав Сурков назвав "хорошою новиною" початок розведення сил у Золотому, пише агентство ТАСС.

"Хороша новина. На ділянці в Золотому сторони обмінялися сигналами про готовність до розведення сил. Слід подякувати керівництву "ЛНР" за наполегливість і терпіння", - заявив Сурков.

За його словами, потрібно не втрачати темп у процесі розведення військ на Донбасі і починати підготовку до "нормандського саміту".

"Будемо сподіватися, що цього разу розведення все-таки відбудеться, і надалі не буде порушено Україною. Одразу слід розпочати аналогічні процедури в Петровському", - сказав радник російського президента. 

Як повідомлялося, 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні. Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Разом з тим добровольці у Золотому на Луганщині заявляють, що умови розведення сил на ділянці не були дотримані.

Раніше у Кремлі заявили, що РФ продовжить перемовини щодо зустрічі глав держав ”нормандського формату”, лише коли президент України Володимир Зеленський ”змусить добровольців виконувати свої накази” щодо відведення сил у Золотому і Петровському.

Відео Розведення військ у Золотому почалося - Вадим Пристайко

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко у Маріуполі. Він зазначив, що до зустрічі в "нормандської форматі" мало відбутися розведення на тих ділянках, які раніше погоджувалися. Потім Вадим Пристайко додав: "У Золотому розведення відбувається прямо зараз. Ми стартуємо від сьогодні".  

Розведення військ у Золотому почалося - Вадим Пристайко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції