У Путіна розповіли, що впливає на організацію зустрічі з Байденом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Путіна розповіли, що впливає на організацію зустрічі з Байденом

Associated Press

У Кремлі кажуть, що є суперечності збоку Білого дому.

У Росії заявили, що на рішення про зустріч президентів Джо Байдена і Володимира Путіна впливають ворожі кроки з американської сторони.

Таку думку вислови речник російського президента Дмитро Пєсков, пише "Інтерфакс".

"Ми бачимо, що на словах є пропозиція говорити про взаємодію у всіх галузях, які цікаві один одному: нам щось цікаво, американцям щось цікаво. Цілком природно, що ми можемо взаємодіяти", - сказав він. 

Утім, наголосив представник Кремля, існують суперечності з боку Білого дому. Мовляв, саме вони ускладнюють рішення про зустріч лідерів двох країн. "При цьому одночасно або на наступний день після цих слів кожен раз наступає дія щодо стримування Росії або прояви просто якихось ворожих кроків", - каже Пєсков.

Він вкотре наголосив, що заяви з боку США на підтримку Києва грають на руку українським військовим, яке "зайняло на території Донбасу позицію провокацій".

Як повідомлялося, президенти США та Росії поговорили телефоном. Сайти глав держав виклали свою інтерпретацію розмови. На кремлівському відзначають, що головною темою були двосторонні стосунки, контроль за озброєннями, проблеми клімату і ситуація в Афганістані та Ірані. Свій звіт про розмову Джо Байдена та Володимира Путіна виклав і Білий Дім. З нього, зокрема, випливає, що тема України у ньому одна із найвагоміших. 

Байден чи Макрон: хто вгамує Путіна?

Байден чи Макрон: хто вгамує Путіна?

 

Наступна публікація