Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Путіна розповіли, як його "авторитет" вплинув на обмін утримуваних осіб

У Путіна розповіли, як його "авторитет" вплинув на обмін утримуваних осіб

У Кремлі радять Україні вести перемовини з бойовиками.

У Кремлі запевняють, що російський очільник держави не брав участь в переговорах або контактах щодо обмінів, проте його авторитет безпосередньо сприяє передачі утримуваних осіб.

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков у коментарі щодо обміну, який відбувся напередодні в Україні. 

Відповідаючи на запитання, чому обміни утримуваними особами відбуваються тільки після того, як в певних домовленостях бере участь президент Росії Володимир Путін, прессекретар сказав: «Дивіться, адже фактично прямих двосторонніх контактів з представниками "ДНР" і "ЛНР" немає. Якби вони були, напевно, справи б йшли набагато легше. Тільки тому, що відсутні прямі контакти», - заявив Пєсков.

Він додав, що «президент Росії не бере участь в переговорах і контактах, він використовує свій вплив і авторитет, щоб сприяти обміну».

Відео Обмін полоненими міг зірватися будь-якої миті - президент

Так вже було неодноразово. Але все ж час від часу домовленостей вдавалось дотримуватися. У грудні 2014 року Україна домоглася від терористів звільнення 154 людей, за рік відбувся обмін 12 на 12. Також були одиночні обміни - як то повернення Надії Савченко, Марії Варфоломєєвої, Володимира Жемчугова.  

Обмін полоненими міг зірватися будь-якої миті - президент

Не захотів він відповідати і на запитання, чи узгоджувалися з Москвою списки тих, хто був обміняний сторонами . «Мені додати нічого, більш детальну інформацію не можу надати», - додав Пєсков.

Нагадаємо, 29 грудня неподалік КПВВ "Майорське" на Донбасі відбувся масштабний обмін утримуваними особами. На підконтрольну Україні територію повернулися полонені, яких утримують бойовики "Л/ДНР". Зокрема, серед них танкіст Богдан Пантюшенко, спецпризначенці Сергій Глондар та Олександр Коріньков, журналіст Станіслав Асєєв та багато інших.

Водночас, росіянам та бойовикам віддалить організаторів теракту в Харкові, коли загинуло четверо осіб, ексберкутівців, яких звинувачують у розстрілах на Майдані, а також низку російських диверсантів, сепаратистів, шпигунів та терористів.

Детальніше  про обмін полоненими текстовій онлайн-трансляції ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції