У Путіна вважають малоймовірною зустріч "нормандської четвірки" в жовтні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У президента РФ "труднощі з графіком".

Помічник президента РФ з міжнародних справ Юрій Ушаков заявив, що саміт у "нормандському форматі" навряд чи відбудеться в жовтні, через нібито напружений графік Володимира Путіна.

Про це повідомляє ТАСС.

За його словами, терміни проведення саміту також ще не обговорювалися. "Я знаю, що у нас в цьому жовтні труднощі з графіком. Це я точно знаю", - сказав він і водночас припустив, що зустріч таки може відбутися в середині жовтня. "Йдеться про різні дати, які влаштують усіх. Президент Макрон запрошує до Парижа. Я думаю, що найбільш реальною буде середина жовтня", - сказав він.

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 та 2 жовтня у Києві та великих містах відбулися акції протесту. Вони мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра". Детальніше про те, що таке "формула Штайнмаєра" та як на її погодження відреагували в Україні та світі читайте за посиланням.

Відео Як представники нормандської четвірки реагують на погодження "формули Штайнмаєра"

Привітали такий крок Києва у Берліні. Про це німецька сторона повідомила майже одразу після брифінгу Володимира Зеленського. У Росії її називали однією з ключових умов зустрічі нормандського формату на найвищому рівні. Детальніше про реакцію світової спільноти – у сюжеті.  

Як представники нормандської четвірки реагують на погодження "формули Штайнмаєра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції