У Путіна заперечують "офіційну причетність" до спроби перевороту у Чорногорії

Влада балканської країни звинуватила російських націоналістів у спробі вбивства прем'єр-міністра.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не причетний до спроби вбивства прем'єр-міністра Чорногорії і перевороту в цій країні.

"Безумовно, ми категорично заперечуємо можливість офіційної причетності до яких би то не було спроб організації якихось протиправних дій, - цитує Пєскова Російська служба Бі-бі-сі.

За його словами, влада Чорногорії не надсилала Росії жодних запитів по офіційних лініях.

"Я не знаю, чи були запити по лінії спеціальних служб, але в цьому випадку ми не маємо якоїсь інформації", - сказав прес-секретар президента РФ.

Нагадаємо, прокуратура Чорногорії заявила, що злочинна група на чолі з російськими націоналістами планувала вбити прем'єр-міністра країни Міло Джукановіча. Мета змовників полягала в тому, щоб після вбивства прем'єра опозиційна партія взяла владу в парламенті у свої руки. Група була сформована з громадян Чорногорії, Сербії та Росії. Вбивство повинен був вчинити снайпер.

ВідеоДержавний прокурор Чорногорії заявив, що росіяни планували вбити прем'єр-міністра країни

16 жовтня, у день виборів до парламенту, чорногорська влада заарештувала 20 сербських громадян на кордоні з Сербією, звинувативши їх у плануванні збройних нападів на державні установи.

Опозиційні партії звинуватили прем'єра Джукановіча у фальсифікації справи з метою використання служб безпеки для того, щоб вони допомогли продовжити його 25-річне правління в Чорногорії.

19 травня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі підписали протокол про приєднання Чорногорії до Організації Північноатлантичного договору. У той же день Росія пригрозилася "відповісти" Чорногорії за вступ в НАТО. Його назвали "експансією", яка підвищує напруженість ситуації.

ВідеоКремль та Белград звинувачують у спробі державного перевороту в Чорногорії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: