У Путіна засумнівалися в наявності інтелекту у Волочкової

Єдинороси засумнівалися в інтелектуальному рівні балерини, яка підписує документ, навіть не цікавлячись його змістом.

У партії "Единая Россия" засумнівалися в інтелектуальному рівні російської балерини Анастасії Волочкової, яка відмовилася від свого підпису під зверненням 2005 року проти Ходорковського.

У керівництві партії назвали публічні заяви Волочкової "свідченням низького інтелектуального рівня людей, які ставлять свій підпис невідомо під чим".

У партії також зазначили, що "партія влади не ініціювала підписання цього листа".

Представник партії, що побажав не називати свого імені, заявив, що "скандал навколо Волочкової роздувається штучно. І лист проти Ходорковського - лише формальний привід для її особистого піару".

У партії наголосили, що Волочкова поки не подала офіційну заяву про вихід з партії.

У свою чергу прес-секретар Волочкової заявив газеті, що "заяву про вихід з партії балерина напише найближчим часом, а поки вона приходить до тями після хвилі в ЗМІ, яка обрушилася на неї ".

Нагадаємо, що минулого тижня Анастасія Волочкова оголосила про вихід з партії "Единая Россия". Вона розкритикувала роботу партії, а також заявила про те, що її обманом змусили підписати лист проти Ходорковського.

Після цього співак Олександр Буйнов теж відрікся від підписаного ним у 2005 році документу зі звинуваченнями на адресу екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського. Він заявив, що зараз дуже жалкує про цей вчинок.

Водночас, інші підписанти зазначили, що вчинили правильно. Художник Нікас Сафронов заявив, що ніколи не відмовляється "ні від друзів, ні від своїх слів". "Я розумів, що це крок політичний, але я вважаю, що потрібно, щоб у державі був порядок", - сказав він.

Нагадаємо, що влітку 2005 року в газеті "Известия" на правах реклами з'явилося "Звернення діячів культури, науки, представників громадськості у зв'язку з вироком, винесеним колишнім керівникам нафтової компанії "ЮКОС". Під листом стояли підписи п'ятдесяти відомих режисерів, співаків, спортсменів, науковців. Звернення назвали листом п'ятдесяти.

Серед осіб, що підписали лист щодо першого вироку Ходорковському були також Олександр Калягін, Станіслав Говорухін, Валентин Юдашкін, Аліна Кабаєва, Олександр Розенбаум. Усі вони в категоричній формі заперечували політичний підтекст гучного судового процесу і наголошували на справедливості вироку. Лист з'явився після того, як інші діячі культури зажадали визнати Михайла Ходорковського політв'язнем. Хто саме написав текст звернення і ким була ініційована його публікація в пресі - так і залишилося загадкою.

Читайте також:

Ходорковський пожалів Путіна і побажав йому любові "не тільки від собак"

Волочкова заявила, що вона більше не член є***чої партії Путіна, бо та - справжнє г***но

Ходорковський написав Мєдвєдєву листа про тотальний занепад Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: