Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ПВК "Вагнера" повідомили батькам полоненого "ІД" росіянина про його смерть

Батьки відмовилися від компенсації за смерть сина.

Члени приватної військової компанії "Вагнера" оголосили батькам полоненого в бойовиками "ІД" росіянина Григорія Цуркану, що їхній син мертвий.

Про це Валентина Цуркану розповіла в інтерв'ю телеканалу "Дождь".

ВідеоУ Москві відхрестилися від полонених "Ісламською державою" росіян

За її словами, 4 грудня до неї приїхав невідомий чоловік, який представився Андрієм. На вигляд йому було 47 років. Він сказав, що приїхав від "організації": за словами батьків Цуркану, так називають себе члени ПВК "Вагнера".

Чоловік розповів Валентині, що її син Григорій загинув від поранень, другого полоненого – Романа Заболотного – вбили бойовики.

Представник ПВК "Вагнера" запропонував батькам Цуркану компенсацію, але вони відмовилися.

"Я дивлюся на нього і кажу: „Ви що за єресь несете? Ви приїхали ось це в лоб сказати, що 2,5 місяці ви десь-там щось шукали? Ніхто їх не шукав, ви не брешіть мені, ви щури і зрадники“. Він розлютився, прямо скажені очі, сказав, що піде зараз", — розповіла Валентина Цуркану.

Наприкінці жовтня батьки Цуркану відправили запит до Міноборони РФ, в якому просять повідомити про те, чи живий їхній син. Відповідь від відомства вони ще не отримали.

Нагадаємо, у вересні у Сирії бойовики "ІД" захопили у полон двох росіян, членів ПВК "Вагнера". Потім бойовики опублікували відео з двома взятими в полон чоловіками. Один з них представився Романом Заболотним, а другу людину назвав Григорієм Цуркановим. За словами Заболотного, вони потрапили до полону в результаті контрнаступу "Ісламської держави". У Міноборони спростували захоплення в полон російських військових у Сирії

Роман Заболотний, як з'ясувалося, виявився "козаком" і прихильником бойовиків "ЛНР". 2016 року він возив на окуповану територію Луганської області "гуманітарну допомогу".

На початку жовтня з'явилася інформація про те, що бойовики "ІД" стратили полонених росіян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції