У районі резиденції Каддафі відбулася серія вибухів

Вибухи були чутні в районі Баб аль-Азізія, де на території військової бази розташована резиденція Каддафі. Очевидці повідомляють про клуби диму, що піднімаються над базою.

Серія потужних вибухів сталася в ніч на четвер, 16 червня, в столиці Лівії Тріполі.

За словами очевидців, вибухи були чутні в районі Баб аль-Азізія, де на території військової бази розташована резиденція лівійського лідера Муаммара Каддафі. Очевидці повідомляють про клуби диму, що піднімаються над військовою базою.

Як відомо, авіаудари по Лівії наносяться з 19 березня, коли міжнародна коаліція почала військову операцію в Лівії. З кінця березня командування операцією в Лівії здійснює НАТО.

Найбільш часто метою авіаударів стає Тріполі і зокрема район Баб аль-Азізія. Найінтенсивнішому з моменту початку операції бомбардуванню піддався Тріполі 7 червня - за добу по столиці було випущено більше 60 бомб і ракет.

Представники НАТО заявляли, що їхньою метою є лише об'єкти військової інфраструктури. Проте Альянс не раз звинувачували в спробі вбити самого Каддафі, а 10 червня один з представників НАТО заявив, що знищення лівійського лідера підпадає під резолюцію Радбезу ООН по Лівії від 17 березня. Коментарів з цього приводу від керівниківАльянсу згодом не було.

Північноатлантичний альянс також вже не раз звинувачували у вбивстві мирних жителів. Зокрема, за повідомленням державного телебачення Лівії, 15 червня в результаті авіаудару НАТО по автобусу з пасажирами в місті Кикл на південь від Тріполі загинули 12 людей. Представники НАТО не прокоментували цю заяву.

Читайте також:

Американські конгресмени подали на Обаму в суд за війну в Лівії

Ювілейний саміт "НАТО Сходу" засудив війну в Лівїі та ПРО

Лівійські повстанці розпочали масштабний наступ на місто Брега

ВідеоБої в Лівії тривають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: