У революційному Каїрі відключили Інтернет і мобільний зв'язок

Відключення Інтернету на території Єгипту не має аналогів у світі. "Дії уряду буквально стерли Єгипет з Інтернет-карти світу", - заявили спостерігачі.

Протести в Єгипті_3
AFP
Протести в Єгипті можуть вилитися у державний переворот
Щоб не допустити революції в Єгипті, влада перекрила мешканцям Каїра і низки провінцій доступ до мережі Інтернет. Мобільний зв'язок також працює з великими перебоями.

Серйозні перебої спостерігаються також з міжнародним телефонним зв'язком - як зі стаціонарним, так і з мобільним.

За даними правозахисників, відключення Інтернету на території Єгипту "не має аналогів у світі" і за своїми масштабами перевершує обмежувальні заходи, до яких нещодавно вдавалася влада Тунісу, а також після виборів 2009 року в Ірані.

"Ми спостерігали практично одночасне відключення усіх єгипетських мереж. Дії уряду буквально стерли Єгипет з Інтернет-карти світу" - заявили в американській моніторингової компанії Renesys.

Однак демонстрації з вимогою відставки президента Хосні Мубарака не йдуть на спад.

У п'ятницю опозиція має намір провести в Єгипті масові антиурядові акції протесту, які розпочнуться одразу після полуденної молитви. Прокламація демонстрантів, розміщена на Facebook, стверджує, що "мусульмани і християни Єгипту разом вийдуть на боротьбу з корупцією, безробіттям і придушенням свобод".

В акціях протесту збирається взяти участь екс-глава Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) - Мухаммед ель-Барадеї. Раніше він підтвердив, що готовий обійняти посаду президента країни, якщо його "попросить вулиця", підкресливши, що це має бути мирний переворот.

Між тим, демонстранти все частіше переходять до тактики підпалів і "коктейлів Молотова". За даними опозиції, з початку протестів у зіткненнях демонстрантів з поліцією загинуло вже 9 людей і поранено більше 100, крім того, поліція затримала близько 1200 учасників акцій (згідно з офіційною інформацією влади - 500).

Читайте також:

Єгипет готується до масштабних протестів, у Каїр ввели війська

В Єгипет прибув потенційний лідер революції

Син президента Єгипту зібрав валізи і втік до Лондона

Кровопролиття в Тунісі: президент втік, влада перейшла до військових

ВідеоПротести в Єгипті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: