У результаті безладів на півдні Киргизії постраждали більше 300 людей

Внаслідок заворушень у місті Ош, кількість постраждалих збільшилася до 307 осіб, а загиблих так і становить 17 людей.

Число громадян Киргизії, що звернулися за медичною допомогою після заворушень у місті Ош на півдні країни, зросло до 307 людей, повідомляє з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я республіки. 192 людини госпіталізовано, 43 постраждалих перебувають у важкому стані.

Число загиблих в результаті безладів на міжетнічному ґрунті за останній час не змінилося і становить 17 осіб, відзначає киргизький МОЗ.

Зіткнення на півдні Киргизії, за даними влади країни, були спровоковані бійкою, яка сталася ввечері 10 червня в Оші між киргизами і узбеками. Згодом масові заворушення охопили кілька районів Оша. Також зіткнення були зафіксовані у місті Узген, а також у Карасуйському і Араванському районах Ошської області. У місцях масових заворушень введено надзвичайний стан.

МВС Киргизії стверджує, що ситуація в Оші удень 11 червня була взята правоохоронними органами під контроль. У той же час інші ЗМІ з посиланням на місцевих жителів повідомляють, що в районі "Черемушки" як і раніше чутні постріли, а військові не наважуються увійти на його територію.

Уряд Киргизії скликав екстрену нараду у зв'язку з масовими заворушеннями. На південь країни стягуються військові з інших регіонів для забезпечення порядку. Генеральна прокуратура Киргизії пообіцяла провести об'єктивне розслідування конфлікту в Оші.

Читайте також:

МВС Киргизстану оголосило про взяття під контроль ситуації в Оші

Жертвами сутичок в Оші стали 12 людей

У Киргизстані затримано 15 снайперів, які стріляли по демонстрантах в Бішкеку

У Киргизії почалися рейдерські захоплення будівель росіян

ВідеоЖертвами сутичок в Оші стали 17 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: