Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У результаті серії вибухів в Нігерії загинуло кілька десятків людей

Нігерійські ісламісти присягнули на вірність "Ісламській державі".

Щонайменше 56 людей загинули і понад 60 отримали поранення в результаті серії вибухів, здійснених смертниками в таборі для переміщених осіб на півночі Нігерії, повідомила місцева влада.

Напад стався в 80 км на північ від столиці штату Борно Майдугурі у вівторок, однак про нього стало відомо тільки зараз через проблеми з телефонним зв'язком. У штаті Борно регулярно здійснюють напади бойовики ісламістського угруповання "Боко Харам", які ведуть війну проти уряду Нігерії з 2009 року.

Від рук ісламістів загинули кілька тисяч чоловік, в основному на північному сході Нігерії. Всього від дій угруповання так чи інакше постраждали близько трьох мільйонів чоловік. Навесні минулого року нігерійські ісламісти присягнули на вірність "Ісламському державі" - екстремістського угрупування, забороненого в багатьох країнах, в тому числі в Британії та Росії.

Нагадаємо, що раніше смертник підірвав понад 20 осіб під час ходи мусульман-шиїтів у Нігерії

Незважаючи на це, за останні кілька місяців нігерійській владі вдалося домогтися успіхів у боротьбі з ісламістами і звільнити кілька сотень полонених.

Наприкінці грудня президент Нігерії Мохаммаду Бухарі заявив, що Нігерія вже технічно "здобула перемогу над бойовиками "Боко Харам".

Залиште свій коментар

Вибір редакції