Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ із обговорення бюджету силоміць витягли координаторку штабу Навального

Представниці опозиції спершу не дали обіцяного слова, а потім викликали охорону.

На публічних слуханнях щодо проєкту бюджету Башкортостану Російської Федерації вчинили силові дії супроти представниці опозиційного політика Олексія Навального. Про це повідомляє у твітері Настоящее время та публікує відеозапис інциденту.

Це сталося в Уфі. Зі слів Лілії Чанишевої, спершу її намагалися не допустити до зали, де відбувалося зібрання. Потім їй обіцяли надати слова та зареєстрували для виступу, однак в останню мить уже під час слухань відмовили в праві висловитися. Вона підійшла до президії заходу та просила три хвилини, однак почула категоричне заперечення. "Чого ви кричите? Ви забули, з ким розмовляєте?", - відповіли з президії.

Тоді представниця Навального підійшла до мікрофону та розпочала виступ, однак завершити їй не дали – жінку витягли з приміщення викликані охоронці.

Раніше російське міністерство юстицію внесло Фонд боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального до реєстру некомерційних організацій, "що виконують функції іноземного агента".

Відео Словесні дуелянти: екс-охоронець Путіна викликав на дуель Навального

Кілька тижнів тому вийшов фільм опозиціонера Олексія Навального про розкрадання мільярдів на забезпеченні Національної гвардії Росії. Навальний прямо вказав на крадіїв – найближче оточення Путіна, насамперед, на главу Росгвардії, генерала Золотова. Людина під фуражкою довший час очолювала особисту охорону Путіна. 

Словесні дуелянти: екс-охоронець Путіна викликав на дуель Навального

Залиште свій коментар

Вибір редакції