У РФ назвали "глумливі натяки" США щодо вбивства Нємцова спробою затьмарити річницю анексії Криму

Маркін вказав "закордонним натхненникам" вбивства політика на "суд історії".

Сьогодні, 1 березня, представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін відповів на заклик Держдепу США притягнути до відповідальності всіх причетних до вбивства політика Бориса Нємцова.

Маркін каже, що за "зовні співчутливою" заявою Держдепартаменту не може не ховатися "підколка". На думку представника СК, заява американського відомства цілком може бути натяком на неможливість російського слідства знайти "істинних натхненників" вбивства політика, які, за його словами, "з-за кордону смикав за нитки і впливав на замовників вбивства".

"Що стосується, назвемо їх зарубіжними натхненниками, а не формальними замовниками вбивства, то крім кримінального суду, є ще вищий суд історії", - заявив він.

Представник СК назвав "глумливі натяки з-за океану" спробою затьмарити річницю анексії Криму. На його думку, такі натяки однозначно вказують на "зарубіжних доброзичливців".

Нагадаємо, 24 лютого російська "Новая газета" вийшла із власним розслідуванням вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова. У статті під заголовком "Як вбивали Нємцова" журналісти пишуть, що разом з Нємцовим повинні були вбити Собчак і Ходорковського. На вбивство опозиціонерів був оголошений тендер із ціною в 15 млн рублів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: