Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ остаточно зняли з виборів до Мосміськдуми опозиціонерку Соболь, яка була однією з лідерів протестів

Центрвиборчком відмовився реєструвати юристку.

Російський Центрвиборчком 7 серпня остаточно відмовив юристу Фонду боротьби з корупцією Любові Соболь в участі у виборах до Мосміськдуми "через недостатню кількість підписів на її підтримку". 

Про це пише "Дождь".

Кандидати оскаржували в ЦВК після того, як їх відмовилися зареєструвати територіальні виборчі комісії через недостатню кількість підписів. Під час перевірки сотні зданих підписів були визнані бракованими, кандидати вважають це рішення незаконним.

"ЦВК постановляє скаргу Любові Едуардівни Соболь на рішення Мосгорізбіркома і рішення окружної виборчої комісії з виборів депутата Мосміськдуми по одномандатному виборчому округу № 43 залишити без задоволення", - йдеться в постанові комісії.

Напередодні робоча група ЦВК рекомендувала відмовити Соболь в реєстрації. Раніше 7 липня ЦВК прийняла аналогічне рішення за скаргою Дмитра Гудкова.

Нагадаємо, в Москві вже кілька тижнів поспіль відбуваються мітинги "За вільні вибори". Тисячі протестувальників вимагають допустити на вибори до Московської міської думи незалежних кандидатів, яким постійно відмовляють в реєстраці. Мітинги супроводжуються побиттям та затриманнями активістів. Так, 3 серпня на вулиці російської столиці вийшло від 10 до 12 тисяч людей. Під час протестів правоохоронці затримали понад 800 осіб

Багатьох затриманих допитували у справі про "масові заворушення" 27 липня, у них намагалися забрати мобільні телефони.

Серед них і соратницю опозиціонера Олексія Навального Любов Соболь. Її було оштрафовано на 300 тис. рублів (приблизно 4,5 тис. доларів) за повторне порушення правил проведення мітингу. А затримали юристку Фонда з боротьби з корупцією ще де початку самої акції.

ВідеоМосква протестує: що відомо про потерпілих на даний момент – пряме включення з Тимуром Олевським

Москвичі вийшли на вулиці через те, що тамтешні виборчі комітети не зареєстрували на місцеві вибори жодного незалежного чи опозиційного кандидата. Незареєстрована кандидатка Любов Соболь запропонувала провести "Прогулянку містом за чесні вибори", яка за російськими законами теж не була легалізована. Люди почали організовуватися самостійно через соціальні мережі. Станом на 4 серпня більше ніж тисячу людей затримали, серед яких 81 неповнолітній та 14 журналістів, 18 людей госпіталізовано, побитий щонайменше один підліток. Деталі розповів очевидець – журналіст Тимур Олевський.

Москва протестує: що відомо про потерпілих на даний момент – пряме включення з Тимуром Олевським

Залиште свій коментар

Вибір редакції