Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ шкодують про запуск молдовсько-українського КПП без врахування інтересів невизнаного Придністров'я

У так званій столиці невизнаного Придністров'я бояться, що відкриття КПП може відновити повну блокаду регіону.

У Москві шкодують про запуск молдовсько-українського пункту прикордонно-митного контролю Кучурган - Первомайськ без врахування думки так званого Придністров'я. Про це повідомляє ТАСС.

"Офіційний запуск 17 липня молдавсько-українського прикордонно-митного контролю в пункті пропуску Кучурган, розташованого на території України, викликає жаль. Тим самим проігноровані відомі заклопотаності Придністров'я щодо цього початого без консультацій з Тирасполем кроку Кишинева і Києва", - заявив заступник директора департаменту інформації і друку МЗС РФ Артем Кожин.

Зазначається, що у так званій столиці невизнаного Придністров'я Тирасполі вважають, що створення поясу спільних КПП має на меті підпорядкувати тотальному контролю експортно-імпортні операції лівобережжя Дністра і несе в собі загрозу відновлення повної блокади регіону.

"Росія як гарант і посередник Придністровського врегулювання виступає проти появи нових подразників у відносинах між Кишиневом і Тирасполем. Переконані, що відверте зацікавлене обговорення економічної складової проблеми Кучургана в рамках формату "5+2", за якнайшвидше скликання офіційної зустрічі якого ми виступаємо, могло б знизити гостроту проблеми ", - додав Кожин.

Нагадаємо, КПП був відкритий 17 липня президентом України Петром Порошенком та прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом. Також під час зустрічі із прем'єром Молдови Порошенко запевнив Молдову у готовності максимально сприяти відновленню молдавської територіальної цілісності

Фотогалерея Порошенко обіцяв посприяти поверненню Придністров'я до складу Молдови (2 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції