У РФ тіла убитих в ЦАР російських журналістів відправили на експертизу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Родичі загиблих визнано потерпілими та допитано у рамках кримінальної справи.

Тіла російських журналістів, убитих в Центральноафриканській республіці, доставлені на батьківщину і направлені на судово-медичну експертизу.

Про це повідомила российському «Інтерфаксу» офіційний представник Слідчого комітету Світлана Петренко.

"Головним слідчим управлінням СК Росії тіла направлені до експертної установи для проведення судово-медичних експертиз з метою встановлення причин загибелі росіян", - сказала вона.

Петренко зазначила, що родичі загиблих визнано потерпілими та допитано у рамках кримінальної справи. "Нині триває робота щодо з'ясування всіх обставин цього злочину. Допитуються колеги, знайомі загиблих росіян та інші особи, які можуть мати будь-яких відомості у зв'язку з розслідуванням цього злочину", - сказала представник СК.

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Нагадаємо, 31 липня в ЦАР миротворці знайшли тіла трьох убитих російських журналістів - Орхана Джемаля, Кирила Радченка та Олександра Расторгуєва. Вони планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці ПВК "Вагнер". В цілому ж в країні вони знімали документальний фільм про російських найманців.

Журналісти прилетіли до столиці ЦАР Бангі у суботу, 28 липня. Наступного дня знімальна група поїхала на базу Беренго, але журналістів туди не пустили, зажадавши від них акредитацію від Міноборони ЦАР. На базі переписали дані росіян і сказали, що акредитації можуть дати через п'ять днів.

Центральноафриканске видання Palmares Centrafrique з посиланням на свої джерела повідомило, що трьох російських журналістів викрали і допитали перед вбивством.

Вибір редакції