Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ відкрили вже другу кримінальну справу на депутата, яка виступила проти Путіна

Вона стверджує, що її намагаються не допустити до участі у виборах.  

У Росії Слідчий комітет порушив ще одну кримінальну справу стосовно депутата Курської обласної думи Ольги Лі через критику дій президента РФ Володимира Путіна. Справу порушено за частиною 1 статті 282 КК РФ (розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності), повідомляється на сайті СК РФ по Курській області.

У публікаціях, стверджують російські правоохоронці, містяться висловлювання, спрямовані на приниження гідності групи осіб за ознаками приналежності до соціальної групи представників влади, зокрема співробітників правоохоронних органів і судової системи".

Також заяви курського депутата "пов'язані із звинуваченнями у скоєнні особливо тяжких злочинів на адресу працівників прокуратури та суддів". А інформація, поширена Лі, "спрямована на розпалювання ненависті і ворожнечі до діяльності всіх посадових осіб вищевказаних інститутів державної влади як злочинна та шкідлива для суспільства і держави".

"Мене всіма способами намагаються не допустити до участі у виборах, тому хочуть засудити. Вони зрозуміли, що зробити це за першою статтею про наклеп щодо судді у них мало зачіпок, тому завели другу справу", - сказала Ольга Лі виданню DW. Раніше щодо неї було порушено справу за частиною 1 статті 298.1 КК РФ (наклеп щодо судді). СК РФ поєднав кримінальні справи в одне провадження.

У своєму відео Ольга Лі звинуватила Путіна у злочинній змові проти власного народу і пропаганді насильства на державних телеканалах. Вона також підкреслила, що його зовнішня і внутрішня політика призвела до краху фінансової системи Росії і придушення правової держави. Ольга Лі заявила, що рейтинг Путіна в Курській області не перевищує 25 відсотків.

У інтерв'ю ТСН.ua вона розповіла, що після оприлюдненого відео отримала погрози від депутатів Курської обласної Думи. На засіданні їй влаштували публічний осуд. А найбільше депутатів образило її спілкування з українською пресою. Також хтось надіслав на електронну пошту фотографії вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції