Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль вперше відреагував на вибух у Сєверодвінську та стрибок радіації. Пєсков запевняє, що ситуація під контролем

У день вибуху ракети фіксувалося підвищення радіаційного фону.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що мешканцям Сєверодвінська не загрожує радіаційне випромінювання.

Про це пише TАСС.

"Безпека мешканців Архангельської області після інциденту під Сєверодвінськом повністю забезпечена", - зазначив Пєсков.

Зокрема, раніше стало відомо, що у день вибуху ракети на військовому полігоні в Архангельській області, у місті Сєверодвінськ спеціалісти зафіксували перевищення радіаційного фону. Тоді на шести з восьми пунктах автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки доза гамма-випромінювання була перевищена у 4-16 разів. Своєю чергою, представник Путіна запевнив, що безпека місцевих жителів цілком забезпечена.

Вибух на морській платформі на військовому полігоні в Архангельській області стався 8 серпня. Після нього було зафіксовано підвищення радіаційного фону. Російська влада вирішила закрити для судноплавства акваторію Двінської затоки Білого моря поблизу полігону на один місяць. Після вибуху в Архангельській області почалася паніка - місцеві жителі масово скуповують в аптеках йод через чутки про радіаційне забруднення. 

Під час вибуху загинули п'ятеро співробітників "Росатома" та двоє представників міністерства оборони РФ.

Раніше "Росатом" повідомив, що в Архангельській області проходили випробування ракети, в складі якої було радіоізотопне джерело живлення. І нині, попри вибух на військовому полігоні в Архангельській області, РФ продовжить роботу над розробкою зброї.

ВідеоРівень радіації після вибуху на військовому полігоні в Росії перевищив норму у 20 разів

Двоє людей загинули, ще 15 поранені. "Грінпіс" заявляє про підвищення радіаційного фону в 20 разів, у Міноборони запевняють, що усе в межах норми. Частину Білого моря перекрили для цивільних кораблів, місцеві жителі певні, що до водойми потрапило щось небезпечне.  

Рівень радіації після вибуху на військовому полігоні в Росії перевищив норму у 20 разів

Залиште свій коментар

Вибір редакції