Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ хочуть швидше інтегрувати окупований Донбас у свій культурний простір

В російському міністерстві культури запропонували зняти серіал про "Новоросію".

У Росії збираються активно інтегрувати Донбас в культурний простір РФ.

Про це на конференції "Культурний простір народів Росії і Донбасу" заявив віце-спікер Ради Федерації Юрій Воробйов, який очолює Комітет громадської підтримки жителів південного сходу України, пише ТАСС.

"Ми не приховуємо - наші дії [комітету громадської підтримки] спрямовані на більш тісну інтеграцію народних республік Донбасу в культурний і соціальний простір Російської Федерації. Для вирішення цих завдань нам необхідно посилити співпрацю між регіонами Росії і Донбасом, розробити відповідну програму співпраці, в реалізації якої повинні взяти участь як офіційні представники організацій, так і громадські працівники, експерти і політологи. Для нас нині основне значення має взаємодія і співпраця в сфері молодіжної політики, культури, освіти та охорони здоров'я. Ми підтримуємо міжнародні та національні громадські організації та громадян, що беруть участь в цих проектах", - сказав він.

Своєю чергою перший заступник міністра культури Росії Володимир Аристархов зазначив, що співпраця Росії з республіками Донбасу в області культури весь цей час активно розвивається.

"Сотні російських творчих колективів побували там із гастролями, виступали не тільки в великих містах, а й доїжджали до невеликих населених пунктів, що розташовані навіть у безпосередній близькості від лінії зіткнення, наприклад до Горлівки", - зазначив він.

Водночас Аристархов пожалкував, що досі немає "хорошого кіно про події в Донбасі".

"Немає хорошого сценарію. Ми дуже чекаємо пропозицій щодо цього, щоб зняти гідний фільм або серіал про "Новоросію", - додав він.

Нагадаємо, раніше у Петербурзі після конфлікту з поліцією закрили "музей Новоросії". У приміщенні видно сліди погрому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції