Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ закидають Україні застосування тортур до росіян у в'язницях

Відповідну інформацію оприлюднив російський омбудсмен.

До росіян в українських в'язницях нібито застосовують тортури.

Про це заявив в середу уповноважений МЗС РФ з питань прав людини, демократії та верховенства права Костянтин Долгов.

"У нас є свідчення, у всякому разі інформація, що тортури застосовуються до наших громадян в українських в'язницях. Все це заслуговує на ретельне і серйозне розслідування. Якщо ці факти будуть підтверджуватися, хтось повинен з української влади, нарешті, понести за це заслужене покарання", - наголосив він.

Долгов також запевнив, що Росія уважно стежитиме за тим, як українська влада відреагує на мирні виступи громадян в Одесі. За його словами, з'явилися повідомлення, що "бойовики так званих добровольчих батальйонів готуються до якихось провокацій в Одесі напередодні (трагедії) 2 травня".

"За останніми повідомленнями, українська влада готується ввести в Одесу додаткові підрозділи Нацгвардії. Якщо це робиться, щоб захистити тих громадян, які готуються мирним шляхом відзначити цю страшну річницю і висловити свою думку, якщо ці силові підрозділи будуть їх захищати від неонацистів і екстремістів, то це одна ситуація. Якщо вони будуть придушувати мирні виступи, то це інша ситуація", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше у Росії звинуватили "Правий сектор" у спробах здійснити держпереворот. За словами генпрокурора РФ, прихильники української організації, нібито, через соціальну мережу намагалися організувати публічні акції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції