У РФ запропонували сповільнювати трафік тим, хто "поводиться недружнім чином"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У РФ запропонували сповільнювати трафік тим, хто "поводиться недружнім чином"

Getty Images

Медведєв каже, що "сповільнення трафіку - це захід, який потенційно працює".

У Росії допустили можливість відключення глобального Інтернету з-за кордону. А також сповільнення трафіку самою Росією як міру впливу на "недружні" дії.

Про це заявив заступник голови Радбезу, експрем'єр РФ Дмитро Медведєв, пише російський "Інтерфакс".

Він пояснив, що "в певний період може бути ухвалено низку рішень, зокрема, сповільнення трафіку або припинення роботи. Але останній метод у Кремлі назвали "дуже радикальним", а "сповільнення трафіку - це захід, який потенційно працює".

"Якщо соціальні мережі поводяться недружнім чином, якщо вони не хочуть публікувати російську інформацію, якщо вони займають якусь, очевидно недружню позицію щодо країни, то у нас є можливість вплинути на них", - сказав він. 

Крім того, Медведєв заявив, що відключення від глобальної мережі потенційно можливо, оскільки "ключові права на управління" Інтернетом перебувають в США. Водночас він запевнив, що Росія законодавчо і технологічно підготувалася до такої ситуації.

"Інтернет, як відомо, з'явився в певний час і, безумовно, ключові права на управління - в Сполучених Штатах Америки. Так що потенційно, якщо трапиться щось надзвичайне, якщо у кого-то зовсім знесе голову, таке може статися. Саме тому що ключі від цієї скринечки перебувають за океаном", - висловився Медведєв.

Нагадаємо, під час протестів у Білорусі після виборів президента також були факти відключення Мережі. 

У Росії другі вихідні поспіль люди виходять на мітинги, щоб підтримати Олексія Навального

У Росії другі вихідні поспіль люди виходять на мітинги, щоб підтримати Олексія Навального
Наступна публікація