У РФ заявили, що новий загиблий у Сирії росіянин був звільнений із ВВ 12 років тому

Він проходив військову службу за призовом у внутрішніх військах МВС Росії на посаді пекаря.

Російські силові відомства стверджують, що росіянин Вадим Тумаков, який загинув у Сирії, був звільнений з внутрішніх військ 12 років тому.

Про це повідомляє начальник прес-бюро російських Внутрішніх військ Василь Панченков, передає Інтерфакс-Росія.

"Вадим Тумаков проходив військову службу за призовом у внутрішніх військах МВС Росії на посаді пекаря групи матеріального забезпечення в загоні спеціального призначення "Витязь" в 2002-2004 роках. Відповідно до закону про військову службу він був звільнений з внутрішніх військ як такий, що відслужив встановлений термін", - сказав він.

"Подальшу долю рядових і сержантів ми не відстежуємо. За минулі 12 років внутрішні війська за нього відповідальності не несуть", - додав представник російських Внутрішніх військ.

Панченков підкреслив, що "внутрішні війська відповідно до закону виконують завдання тільки всередині країни". "Жодного одного солдата і офіцера за межами Росії немає", - запевняє Панченков.

Нагадаємо, 5 квітня російські ЗМІ повідомили, що у Сирії загинув ще один російський офіцер - Вадим Тумаков. Его тіло доставили на батьківщину — в село Покровка, де і відбулися похорони півтора тижні тому.

Офіційно в російському оборонному відомстві визнають жертвами війни в Сирії шістьох осіб. Неофіційно повідомлялося ще й про загибель майора Сергія Чупова. Він не був кадровим військовим, а воював як найманець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: