У Римі страйкують співробітники Alitalia

Сотні пасажирів не можуть вилетіти з римського аеропорту Фьюмічіно через страйк обслуговуючого персоналу італійської авіакомпанії Alitalia.

Напередодні було скасовано більше 70 рейсів Alitalia, у тому числі до Санкт-Петербурга. Пасажири роблять спроби вилетіти з Риму літаками інших авіакомпаній. Біля квиткових кас утворилися гігантські черги.

Річ у тому, що Alitalia знаходиться на межі банкрутства. Італійський уряд дав згоду на продаж збанкрутілої національної авіакомпанії Alitalia консорціуму італійських інвесторів Compagnia Aerea Italiana (САI), який повинний допомогти перевізникові вийти з кризи.

Проте, профспілкові організації, що об'єднують службовців авіакомпанії, невдоволені критеріями відбору персоналу, який працюватиме в так званій "новій Alitalia", і побоюються масових звільнень.

Alitalia оголосила про своє банкротство в серпні. Загальна заборгованість компанії складає 2,3 млрд євро. Компанія знаходиться в кризі вже декілька років. До цього привели висока вартість робочої сили, страйки, організовані профспілками і зростання цін на паливо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: