У Римі з'явилися плакати Муссоліні

У день святкування 65-ї річниці визволення Італії від фашистів ультраправі вивісили в Римі плакати із зображенням Муссоліні.

У день святкування 65-ї річниці визволення Італії від фашистів на вулицях Рима з'явилися 4000 плакатів із зображенням Беніто Муссоліні.

На плакатах висотою близько 1,5 метри зображено, як Муссоліні підносить руку у фашистському вітанні. На них також написано: "Ідея занепадає, коли ніхто не здатен її захищати".

Влада вважає, що за провокацією стоїть ультраправе угрупування "Нова сила". За звинуваченням у пропаганді фашизму вже заарештовано 17 людей. Плакати демонтовані.

Тим часом під час зустрічі з ветеранами Опору президент Італійської Республіки Джорджо Наполітано закликав провести всі заходи з нагоди 65-ї річниці звільнення Італії від фашизму в "спокійній обстановці".

Наполітано висловив сподівання, що значення "партизанського руху і визволення країни стане особливо зрозуміло для молодого покоління", тому що "бійці Опору зберігають живу пам'ять про події, що змінили долю країни". За словами італійського президента, солдати були "носіями патріотичних цінностей навіть у той жахливий час".

Читайте також:

В московському метро вивісили перший плакат зі Сталіним

У Пакистані та Індії відродили культ Гітлера

Муссоліні був агентом британської розвідки

У Ризі пройшов марш ветеранів "Ваффен СС"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: