У Ризі націоналісти поклали вінок з колючого дроту біля посольства Росії

Трьох молодих людей - представників націоналістичного руху - затримали біля посольства РФ.

У столиці Латвії 9 травня до полудня тисячі людей прийшли до пам'ятника Перемоги, щоб покласти квіти і взяти участь в святкових заходах. Вони почалися з покладання квітів послами Росії, України і Білорусії.

У зв'язку з майбутніми в червні виборами самоврядування і Європарламент ліві партії - "За права людини в єдиній Латвії" (ЗаПЛЄЛ), а також об'єднання "Центр згоди" (ЦЗ) і "Батьківщина" - встановили в парку Перемоги свої агітаційні намети. Тут же розбили свої намети і клуби пошукачів, що підготували спеціальні експозиції.

Тим часом, як повідомили агентство BNS в прес-службі Держполіції, біля полудня в пам'ятника Перемоги в Ризі за використання забороненої в Латвії радянської символіки були затримані п'ятеро місцевих націонал-більшовиків, у тому числі їх лідер Володимир Ліндерман.

У прес-службі відзначили, що затримані не підкорялися ні вимогам організаторів святкового заходу, ні поліцейських, що просили прибрати радянські прапори у зв'язку з тим, що в Латвії заборонено використання радянської і нацистської символіки під час суспільних заходів.

Крім того, біля полудня поліція затримала в Ризі трьох молодих людей, що намагалися покласти до будівлі посольства Росії траурний вінок з колючого дроту. У Ризькому регіональному управлінні поліції агентству BNS сказали, що хлопці затримані за проведення несанкціонованого заходу.

У свою чергу, представник Дерполіції Ієва Рекшня уточнила, що затримані є представниками латиського націоналістичного Союзу національних сил вітчизни. При цьому вона не змогла підтвердити, що в числі затриманих - лідер цієї організації Віктор Бірзе, який раніше обіцяв покласти 9 травня дротяний траурний вінок до підніжжя пам'ятника сил вітчизни.

Читайте також:

Єдиний військовий парад до Дня Перемоги в Україні відбувся в Севастополі

В Москві відбувся парад Перемоги

Симоненко і Мороз вийшли на демонстрацію під прапорами СРСР та Росії

Ющенко: правда про війну буде розкрита

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: