Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У родині паризької смертниці розповіли про буремне життя доньки-наркоманки до терактів

У родині паризької смертниці розповіли про буремне життя доньки-наркоманки до терактів

Дівчина підірвала себе під час спецоперації у передмісті Парижа.

Мати жінки, що підірвала себе при штурмі квартири в паризькому передмісті Сен-Дені, вважає, що її дочка стала жертвою "промивання мізків".

Про це у п'ятницю, 20 листопада, повідомляє американське видання The Times.

ЗМІ називають 26-річну Афну Аітбуласен першою жінкою-смертницею в Західній Європі. Вона привела в дію "пасок смертниці" під час поліцейської спецоперації, головною метою якої був її двоюрідний брат Абдельхамід Абауд.

"Це промивання мізків", - сказала мати Асниних, дізнавшись про загибель дочки.

Паризька смертниця Хасна Аітбулахен2
dhnet.be
Паризька смертниця Афна (Хасна) Аітбуласен

За свідченням знайомих, в підлітковому віці Аітбудасен любила випити, курила, відвідувала нічні клуби, спілкувалася з наркоділками і не виявляла жодного інтересу до Корану. Газета зазначає, що жінка почала носити паранджу менше року. 

Крім того, дівчина була знаним фанатиком соціальних мереж і любителькою ексцентрично вдягатися. За її пристрасть до широких капелюхів заслужила прізвисько "Ковбойка".

"Вона жила у власному світі. Я ніколи не бачив, щоб вона відкривала Коран. Постійно дивилася у свій телефон, сиділа у Facebook або WhatsApp ", - розповів її брат Юсуф Аітбуласен.

Нагадаємо, очевидець написала емоційний пост про стрілянину в "Батаклані"На своїй сторінці в Facebook дівчина розповіла: аби врятувати своє життя вона цілу годину змушена була вдавати із себе мертву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції