У російській глибинці людей почали записувати в "каральні бригади"

В місті Златоуст невідомі склали список людей, яких необхідно розстріляти, і закликали громадян долучатися до каральних бригад.

Серед мешканців міста Златоуст Челябінської області Росії невідомі почали поширювати листівки із закликом записуватися у "слов'янську каральну бригаду і жіночий каральний батальйон".

Городяни виявили агітаційні листівки, прикрашені свастикою, на дверях своїх квартир і в поштових скриньках. Автори записок обіцяють городянам щодня видавати "фронтові 200 грам", продукти харчування, забезпечити чорною уніформою і високою зарплатою.

Яку саме діяльність вестиме каральна бригада, в листівках не повідомляється. Натомість в них міститься список людей, засуджених до розстрілу, - в основному, керівний склад міста.

Правоохоронні органи розпочали перевірку інциденту. Як повідомили у міській міліції, вони вже знають авторів, але не розголошують їхні імена на користь слідства. За даними МВС, агітки - справа рук не фашистів, а "провокаторів, які намагаються дестабілізувати ситуацію в місті".

Читайте також:

У Москві неонацисти забили жінок-двірників арматурним прутом

Неонацисти викрали символ Освенцима, щоб оплатити теракти

Частина Росії попроситься до складу Білорусі

Кримські комуністи вимагають повернути Волгограду ім'я Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: