У російських школах вивчатимуть релігійну культуру

Школярам буде запропоновано вибрати напрямок, що вивчається, з наступного списку: православ'я, іслам, іудаїзм і буддизм.

12 тисяч шкіл у 18 регіонах Росії візьмуть участь у запропонованому президентом Дмитром Мєдвєдєвим експерименті: введенні в загальноосвітню програму нового предмету – основ релігійної культури, історії релігії і основ світської етики.

Якщо результати експерименту будуть визнані задовільними, то цей предмет почнуть вивчати у всіх школах на території РФ вже з 2012 року.

Мєдвєдєв підкреслює, що школярам і їх батькам буде запропоновано самостійно вибрати напрямок, що вивчається, з наступного списку: православ'я, іслам, іудаїзм і буддизм.

Міністр освіти Росії Андрій Фурсенко повідомляє, що нова програма обійдеться платникам податків у сотні мільйонів рублів, а більше 40 тисяч викладачів будуть зобов'язані пройти перепідготовку.

Фурсенко відзначив, що всі матеріали, які вивчаються у рамках нової програми, мають бути прийнятними для представників усіх конфесій, а також для атеїстів, що дозволить учням сформувати власний світогляд на основі отриманих знань.

Система оцінок по релігійних предметах буде такою ж, як і при вивченні інших наук.

Читайте також:

Росія порівняла Чорноморський флот з "яйцями"

РФ: прирівняння СРСР до гітлерівської Німеччини неприпустиме

В Росії спецслужбам дозволили читати листи громадян

Росія знищить "непатріотичний" острів, який відплив до Естонії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: