У Росії б'ють журналістів ВВС

Корпорація ВВС звернулася до МЗС Росії з проханням забезпечити безпеку її працівників. Наприкінці листопада на трьох із них у Москві напали.

"Ми вкрай стурбовані цим незвичайним сплеском нападів у Москві. Хоча ми і не маємо в своєму розпорядженні доказів того, що ці напади були пов`язані з їх роботою на ВВС, але ми не виключаємо такої можливості", - йдеться в офіційному повідомленні ВВС.

Зокрема, за даними британської корпорації, 24 листопада близько восьмої вечора в московському метро було здійснено напад на Давлата Кудрата, який є громадянином Росії і працює в службі ВВС, яка веде мовлення на Центральну Азію. При цьому нападники викрикували расистські лайки. Їх затримали співробітники міліції.

Наступного дня, 25 листопада, двоє невідомих побили співробітника Російської служби ВВС Михайла Денисова. Йому зламали ніс, ребра, вкрали мобільний телефон, банківську картку, значну суму грошей.

30 листопада іншого кореспондента Російської служби Євгена Демченка було побито по дорозі з роботи додому.

"Ми звернулися до Міністерства закордонних справ Росії з проханням сприяти в забезпеченні безпеки наших співробітників. Також ми переглядаємо наші заходи безпеки в Москві в світлі цих подій", - наголошено в повідомленні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: