Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії батьки занурили головою в унітаз 5-класника за побиття їхніх дітей у школі

Прокуратура відкрила кримінальну справу через самосуд.

У російському місті Великий Камінь батьки учнів влаштували самосуд над 5-класником, який знущався з їхніх дітей.

Про це пише місцеве видання Deita.ru.

Інцидент стався 20 лютого. Перед цим хлопчик побив в школі дівчинку, після чого вона потрапила до лікарні з підозрою на розрив селезінки. Оскільки ніякого покарання для забіяки не було, батьки зібралися в школі і повели хлопчика до чоловічого туалету, де занурили головою в унітаз.

"Більшість школярів, за словами очевидців, схвалили вчинок батьків, оскільки цей п'ятикласник ображав багатьох", - пише видання.

Після цього адміністрація школи викликала поліцію, "швидку" і слідчий комітет.

Прокуратура відкрила кримінальну справу за побиття п'ятикласника, один з батьків, що брали участь у самосуді, був затриманий, проте суд відмовився поміщати його під домашній арешт. Батьки постраждалих від забіяки дітей подали зустрічні заяви до поліції, повідомляє РБК.

ЗМІ повідомляють, що у постраждалого хлопчика зламані щелепа, ребро і є підозра на струс мозку, пише Газета.ру.

Нагадаємо, 13 лютого в Україні суд вперше виніс покарання за булінг. Винною визнали дівчину, яка виставила у мережі непристойні фото іншої школярки. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада. 16 січня його підписав президент. За цьку­вання передбачено штраф від 850 грн до 3,4 тис. грн або громадські роботи протягом 20–60 год.

ВідеоПокарання за булінг: судді почали ухвалювати перші рішення і штрафувати

Судді почали ухвалювати перші рішення і штрафувати учнів, їхніх батьків та освітян за шкільне цькування. І приводом для цього можуть стати не лише фізичні розправи, а й cловесна образа.

Покарання за булінг: судді почали ухвалювати перші рішення і штрафувати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції